CO ??? GDZIE ??? KIEDY ???

MAJ 2017

 

1.05     Uczniowie klasy IIa Młodszego  złożyli ślubowanie Młodszego Ratownika

4.05     Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

4.05     Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych  i Indywidualnych Biegach LA

I miejsce w biegu na 300 m - Romejko Gabrysia
I miejsce w biegu na 600 m - Zuzanna Gorbacz
I miejsce w skoku w dal -  Aleksandra Jacewicz
III miejsce w biegu na 1000 m -  Karolina Dulemba

4.05     Wycieczka klas  II A i III C do Olsztyna

5.05     Wycieczka klasy I C do Olsztyna

10.05   Giżyckie Potyczki Matematyczne

12.05   Udział gimnazjalistów w nagraniu finałowego odcinka Tańca z Gwiazdami

12.05   Wystawa „Klasyka sztuki” zorganizowana przez  p. Dariusza Matyjasa i Mazurską Fundację Sztuki ART PROGRESS.

13.05   Szkolny Rajd Rowerowy

18.05   Piotr Fil laureatem Warmińsko- Mazurskich Zawodów Matematycznych w Olsztynie

18.05   Mistrzostwa Powiatu w Piłce Plażowej Szkół Gimnazjalnych  Chłopców  I miejsce

­Szymon Dowgiało IIB
Adrian Kucharski kl. IIB
Michał Kaczarowski II B

20.05   IV miejsce UKS ,,Dwójka” Giżycko  w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.
Najlepsze zawodniczki zespołów z Giżycka: Wiktoria Zalewska ,  Julia Pietrzak

24 .05 Uczniowie klasy III B o profilu pożarniczo-ratowniczym  odbyli zajęcia na symulatorze broni w 15 BZ

Wyniki konkursów matematycznych:

- Ogólnopolski Internetowy Konkurs Matematyczny Matmix (organizowany przez XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie) - koordynator szkolny p. Janina Morska:
Piotr Fil kl. IIIc
- finalista konkursu na etapie centralnym (opiekun p. Janina Morska)
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pangea (Patronem merytorycznym konkursu jest Grupa Uczelni Vistula)- koordynator szkolny p. Nadzieja Kondak
Piotr Fil kl. IIIc - finalista konkursu na etapie centralnym (opiekun p. Janina Morska)

-
Kangur matematyczny - koordynator szkolny p. Janina Morska
Piotr Fil kl. IIIc - bardzo dobry wynik(opiekun p. Janina Morska)
Oskar Biwejnis kl. IIa - bardzo dobry wynik (opiekun p. Janina Morska)
-
Ogólnopolski Ponadprogramowy Konkurs Matematyczny GALILEO (organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie) - koordynator szkolny p. Janina Morska
Piotr Fil kl. IIIc - I miejsce w Polsce, tytuł laureata (opiekun p. Janina Morska)
Oskar Biwejnis kl. IIa- IX miejsce w Polsce, tytuł laureata (opiekun p. Janina Morska)
Michał Gulan kl. IIb- IX miejsce w Polsce, tytuł laureata (opiekun p. Nadzieja Kondak)
Maciej Szkaradziński kl. IIIe - XV miejsce w Polsce, dyplom wyróżnienia (opiekun p. Nadzieja Kondak)


26.05 Konkurs" Historia moją pasją!"dla klas II zorganizowany przez
p. E.Słowikowską

I miejsce Michał Gulan,
II miejsce Mateusz Lewandowski ,
III miejsce Oskar Biwejnis
2

27.05  XVII Mazurskie Spotkania Zespołów Amatorskich -  I miejsce - sukces koła teatralnego ,,Parawan”, które przedstawiło  spektakl ,,Trudny wybór”.

                          

Oj działo się !!!